Bilgi
X


Kullanım Koşulları

Bu Web sitesinin erişimi ve kullanımı aşağıdaki koşullara tabidir. Bu koşulları kabul etmiyorsanız, bu Web sitesini kullanmamanızı rica ediyoruz. Bu Web sitesini kullanarak, Web sitesini ve içeriğini kendi rızanızla kullandığınızı beyan ediyorsunuz.

Sorumlulukların sınırı

Merck KGaA bu web sitesinin içeriğini ve bağlı dokümanları olası en büyük özen ve bilgisiyle derlemiştir.

Bununla beraber, bu Web sitesinde sağlanan detayların eksiksizliğinin ya da doğruluğunun garantisini, sözle ya da sözsüz, vermiyoruz. Lütfen, özellikle, sağladığımız detayların artık güncel olmayabileceğini unutmayın. Bu Web sitesinin ve bağlantılı sitelerin ya da bağlantılar yoluyla geçilen sitelerin erişimi ve kullanımı, kullanıcın rızasıyladır. Eksik ya da yanlış detaylardan dolayı, kayıp, hasar ya da tazminat iddiaları için sorumluluk kabul etmiyoruz.

Yasal uyarı

Bu Web sitesi Darmstadt, Almanya'da bulanan Merck KGaA tarafından işletilmektedir. Web sitesi ve bundan doğan tüm haklar Merck KGaA'da kalacaktır.

Merck KGaA, bu Web sitesini, tamamen ya da parçalar halinde, kendi takdir yetkisi ile ve sorumluluk kabul etmeden, modifiye edebilir ve/veya hiçbir duyuru yapmaksızın sonlandırabilir. Merck KGaA, Web sitesinin içeriğini güncellemek zorunda değildir.

Aksi belirtilmezse, Web sitesinde yayınlanan tüm detaylar, dokümanlar ve sunumların tek sahibi Merck KGaA'dır. Merck KGaA'dan (Şirket İletişim Departmanı) yazılı izin alınmadan, yayınlanmış ve telif hakkı bulunan içeriği, Web sitemizden diğer programlara ya da Web sitelerine aktarmak ya da bu içeriği başka herhangi bir şekilde kullanmak yasaktır.

Uluslararası kullanıcılar, özel koşulları yerel mevzuat altında incelemelidirler. Amerika'daki kullanıcılar, Web sitesinin kullanımı için, Amerika'daki firmalarımızın koşullarına tabi tutulurlar.

Müşterilerimize, uygulama teknolojileri ve mevzuat konularında tüm bilgi birikimimiz ve yeteneklerimizle, hiçbir zorunluluk ve yükümlülük olmadan, bilgi ve tavsiye sağlıyoruz. Mevcut kanunlar ve mevzuatlar, müşterilerimiz tarafından her yönüyle incelenmelidir. Bu ayrıca, patentler ve markalar dahil olmak üzere, üçüncü kişilerin fikri hakları ile ilgili olarak da uygulanır. Bizim bilgi ve tavsiyemiz, müşterilerimizin, tasarlanan amaç için kullanılacak olan ürünlerimizin uygunluğunu kontrol etme yönündeki sorumluluklarını ya da kullanılabilir fikri hak ruhsatı temin gerekliliğini hafifletmez.

Kişisel bilgi

Merck KGaA özellikle, kişisel bilgilerinizin korunmasını garantilemeye özen gösterir. Gizlilik Anlaşması'nda, kişisel bilgilerin kullanımı hakkında bilgi bulacaksınız.

Satış Şartlarımız ve Koşullarımız üzerinde Etkisi

Yazılı bir biçimde aksi belirtilmedikçe, Merck KGaA'nın Satış Şartları ve Koşulları, Web sitesinden, içeriğinden, materyal ya da detaylardan etkilenmez.

© Merck KGaA, Darmstadt, Almanya 2014


x

Merck Millipore'a Hoşgeldiniz

 

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Asya / Pasifik Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler Güney Amerika

Lütfen ülkenizi seçin:

Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler

Güney Amerika

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

Asya / Pasifik

A'dan Z'ye tüm ülkeler

Ülkenizi bulamadıysanız lütfen tıklayın burada.

 

Gizlilik Bildirimi

 

x

Merck Chemicals Cart ()

You are entering the Millipore online shop. Both carts are maintained for you while you shop between sites. We recommend to complete your Merck order before visiting Millipore.com.

Go to Millipore Proceed to checkout


What kind of products are you looking for?

Millipore

Bio manufacturing and Life science.

Merck Kimyasallar

High-quality industrial and laboratory chemicals.


Önemli mesaj


Biyobilimler ürünlerini diğer Merck ürünleri ile sipariş etmek, bir süreliğine mümkün değil. İlk etapta mevcut siparişini tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Mevcut siparişinizi tamamlamadan devam etmek ister misiniz? Öyleyse, bu, alışveriş kartınızı boşaltacaktır.