Bilgi
X


Gizlilik bildirimi

Genel

Merck KGaA Web sitesine ilginiz için teşekkürler (bu yazıda kısaca “Merck” olarak geçecek). Veri koruması ve gizliliği çok ciddiye aldığımız bir konudur, ve uygulanabilir ulusal ve Avrupa veri koruma düzenlemelerini takip ederiz. Veri koruma tedbirleri hakkındaki bu açıklama ile, size, bizim – Merck ve ortakları – hangi tür verileri saklamak istediğimiz ve bu tür verileri nasıl kullancağımız hakkında bilgi sağlamak isteriz.

Verilerin saklanması ve kullanımı

Web sitemizin bir ziyaretçisi olarak, isimsiz kalacaksınız. Sakladığımız ve analiz ettiğimiz veriler, sadece, örneğin hizmetlerimizin sürekli olarak gelişmesini garantilemek için, istatistiki amaçlarla kullanılır. Sunucumuza kaydettiğimiz veriler, internet hizmeti tedarikçinizin adını, bizi ziyaret ettiğiniz Web sitesini, baktığınız Merck Web sayfalarını, IP adresinizi ve ziyaretinizin tarihini ve süresini kapsar.

Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi ve kullanımı

Sadece, eğer spesifik hizmetlerden yararlandıysanız ve eğer gönüllü olarak onay verdiyseniz, kişisel verilerinizi topluyor ve işliyoruz. Örneğin, kayıt işleminin bir parçası olarak, bir form doldurarak ya da bir e-mail atarak, ürünlerimizi ya da hizmetlerimizi, bize bir sorgu göndererk ya da malzeme talebinde bulunarak sipariş edebilirsiniz. Diğer yasal bağlılıklara tabi olmadığınız sürece, kişisel verilerinizi sadece onayınızda belirttiğiniz amaçlar için kullanırız.

Kişisel verileriniz, onayınız olmadan (örneğin Merck ortakları tarafından kullanım izni) ya da yetkililer tarafından talimat almadığımız sürece, üçüncü şahıslarla bizim tarafımızdan paylaşılmaz. Eğer Merck ortakları tarafından kullanım için izin verdiyseniz, o zaman bu ortaklar, Veri Koruma Bildirisi'nde belirtildiği gibi, kişisel verilerinizi işlemek zorundadırlar. Aynı bağlılık, Merck tarafından, kişisel verilerinizi kendi orijinal kayıt amaçları için belirtildiği gibi işlemelerini garanti etmek için, üçüncü kişiler adına da verilir. Bu, örneğin teslimatları, analizleri ve teknik hizmetleri ilgilendirir.
Eğer bilgi Merck ortaklarının kullanımı için çıkarıldıysa ve eğer bu izin diğer ülkelere veri transferini içeriyorsa, Merck, veri göndericinin, uygun bir veri koruma bağlılığı altında olduğunu garanti eder.

Veri saklama

Verileri sadece, istediğiniz hizmeti iletmek için gerekli olan zaman içerisinde saklarız.

Erişim, düzeltme ve itiraz hakkı

Sakladığımız kişisel verilerinizi görüntüleme ve düzeltme yetkisine sahipsiniz, ve istediğiniz zaman verilerinizin kullanımını izninizi gelecek tüm kullanımlar için geri çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken e-mail yoluyla bir mesaj göndermektir.

Veri koruma ve güvenlik

Tüm personelimiz ve veri işlemeye dahil tüm üçüncü kişiler, Bundesdatenschutzgesetz (Alman Veri Koruma Yasası) altında sorumluluklara tabidir ve kişisel verinin kullanımında gizliliği korumak zorundadırlar. Veri koruma tedbirlerimiz, teknik gelişmeleri yansıtacak şekilde, sürekli olarak güncellenmektedir.

İletişim

Herhangi bir probleminiz, sorunuz ya da tavsiyeniz varsa, lütfen Şirket Gizlilik Yetkilimizi arayın.

Şirket Gizlilik Yetkilisi Merck KGaA
Norbert Moeren
Location: A3/310
HPC: A003/203
Phone: +49(0)6151 72 5167
Fax:     +49(0)6151 72 91 5167
Email: Norbert.Moeren@merckgroup.com

© Merck KGaA, Darmstadt, Almanya 2014


x

Merck Millipore'a Hoşgeldiniz

 

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Asya / Pasifik Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler Güney Amerika

Lütfen ülkenizi seçin:

Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler

Güney Amerika

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

Asya / Pasifik

A'dan Z'ye tüm ülkeler

Ülkenizi bulamadıysanız lütfen tıklayın burada.

 

Gizlilik Bildirimi

 

x

Merck Chemicals Cart ()

You are entering the Millipore online shop. Both carts are maintained for you while you shop between sites. We recommend to complete your Merck order before visiting Millipore.com.

Go to Millipore Proceed to checkout


What kind of products are you looking for?

Millipore

Bio manufacturing and Life science.

Merck Kimyasallar

High-quality industrial and laboratory chemicals.


Önemli mesaj


Biyobilimler ürünlerini diğer Merck ürünleri ile sipariş etmek, bir süreliğine mümkün değil. İlk etapta mevcut siparişini tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Mevcut siparişinizi tamamlamadan devam etmek ister misiniz? Öyleyse, bu, alışveriş kartınızı boşaltacaktır.