Bilgi
X


Merck Chemicals

daha fazla bilgi daha az

In vitro diagnostik medikal cihazlar – Kullanım talimatı

In vitro diagnostik medikal cihazlar – Kullanım talimatı

Merck'in kanıtlanmış mikrobiyoloji ve mikroskopi ürünlerinin birçoğu, Avrupa Parlementosu'nun ve Konseyi'nin 27 Ekim 1998 yılı 98/79/EC direktifine göre, "in vitro diagnostik medikal cihazlar" (IVD) olarak kabul edilirler ve uygulanabilir CE gerekliliklerini karşılarlar.

Bu ürünler hakkında detaylı kullanım talimatlarına aşağıdaki "Mikrobiyoloji" ya da "Mikroskopi" bağlantılarını tıklayarak ulaşabilirsiniz.

"Mikrobiyoloji" bölümümüzde, yaklaşık 90 Merck ürünü için İngilizce, Almanca, Fransızca, ve İspanyolca özel bilgilerin yanı sıra susuz kültür besiyeri için genel kullanım talimatları sağlıyoruz. Bu ürünler, agarlar, kullanıma hazır kültür besiyeri ve daldırma besiyeri, ve mikroorganizmaların hızlı tanımlanması için ürünleri kapsar.

"Mikroskopi"ye tıklarsanız, bakteriyoloji, sitoloji, boyalar, hematoloji, histoloji ve diğer (ör immunohistolojik kitler, antiserum ve reaktiflerin yanı sıra tespit reaktifleri, bağlama, gömme ve daldırma besiyeri gibi) uygulama bölümlerine ait yaklaşık 160 ürün hakkında faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Her bir uygulama bölümü için ürünler, renklendirme yöntemleri ve uygulamalarına göre sınıflandırılmıştır. Ambalaj ekleri her bir ürün için İngilizce, Almanca, Fransızca, ve İtalyanca olarak sağlanmaktadır.

In vitro diagnostik medikal cihazlar – Kullanım talimatı nı açın.

© Merck KGaA, Darmstadt, Almanya 2014


x

Merck Millipore'a Hoşgeldiniz

 

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Asya / Pasifik Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler Güney Amerika

Lütfen ülkenizi seçin:

Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler

Güney Amerika

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

Asya / Pasifik

A'dan Z'ye tüm ülkeler

Ülkenizi bulamadıysanız lütfen tıklayın burada.

 

Gizlilik Bildirimi

 

x

Merck Chemicals Cart ()

You are entering the Millipore online shop. Both carts are maintained for you while you shop between sites. We recommend to complete your Merck order before visiting Millipore.com.

Go to Millipore Proceed to checkout


What kind of products are you looking for?

Millipore

Bio manufacturing and Life science.

Merck Kimyasallar

High-quality industrial and laboratory chemicals.


Önemli mesaj


Biyobilimler ürünlerini diğer Merck ürünleri ile sipariş etmek, bir süreliğine mümkün değil. İlk etapta mevcut siparişini tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Mevcut siparişinizi tamamlamadan devam etmek ister misiniz? Öyleyse, bu, alışveriş kartınızı boşaltacaktır.