Bilgi
X


Merck Chemicals

daha fazla bilgi daha az

Merck Güvenlik Bilgi Formlarını (MSDS) ara

MSDS aramamız Merck'in tüm tehlikeli ürünlerini ve tehlikeli olmayan ürünlerinin çoğunu kapsayan özel bir bilgi servisidir. İngilizce temel versiyonuna ek olarak, yerel düzenlemeleri göz önüne almadan, her MSDS'in yerel dil versiyonları da mevcuttur. Merck'in MSDS'inin net bir şekilde hazırlanmış sunumu da dahil kesin veriler laboratuarda maksimum güvenliği garanti eder.
Katalog numarası gir:

Merck'in MSDS'i:

  • AB mevzuatına uygun
  • çeşitli yerel dil versiyonlarında mevcuttur
  • dünya çapında güvenliği garantileyin

Güvenliğiniz için

Laboratuar kimyasalları kullanan herkes ilgili potansiyel risklerin tamamen farkında olmalı ve maddelerle çalışmadan önce uygun güvenlik tedbirlerini almalı. Bu güvenlik tedbirleri kimyasalların kullanımını, onlarla çalışan kişilerin kişisel güvenliklerini hem de çevresel ehemmiyeti içerir. Merck'in MSDS'i (Merck Güvenlik Bilgi Formu) bu önemili bilgileri sağlar.

AB Mevzuatına Uygun Dinamik Bilgi

Merck'in MSDS'leri (Merck Güvenlik Bilgi Formu), 31 Mayıs 2007 itibariyle geçerli olan 91/155/EEC (Avrupa Ekonomi Topluluğu) Yönetmeliği'ne dayalı Evrupa Yasası'na ve Avrupa Parlementosu ve Konseyi'nin 1 Haziran 2007 itibariyle geçerli olan (EC-Avrupa Topluluğu) No. 1907/2006 Düzenlemesi'ne (REACH) uygundur. Diğer EC (Avrupa Tpoluluğu) Yönetmelikleri özellikle 67/548/EEC Yönetmeliği ile teknik gelişime uyarlamalarını (ATP) göz önüne alır. Bu nedenle, MSDS'in içeriği günceldir.

Ülkenizin Resmi Dilinde

MSDS'i her ülke için İngilizce yayınlamak yeterli değildir. Her AB Üyesi ve giderek artan sayıda AB üyesi olmayan ülke, kendilerine satılan tehlikeli maddelerle birlikte resmi yerel dillerinde yazılmış MSDS'i de talep eder.

Başka sorunuz var mı ya da daha fazla bilgi almak ister misiniz? Lütfen bizi arayın.

© Merck KGaA, Darmstadt, Almanya 2014


x

Merck Millipore'a Hoşgeldiniz

 

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Asya / Pasifik Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler Güney Amerika

Lütfen ülkenizi seçin:

Kuzey Amerika, Orta Amerika ve Karayipler

Güney Amerika

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika

Asya / Pasifik

A'dan Z'ye tüm ülkeler

Ülkenizi bulamadıysanız lütfen tıklayın burada.

 

Gizlilik Bildirimi

 

x

Merck Chemicals Cart ()

You are entering the Millipore online shop. Both carts are maintained for you while you shop between sites. We recommend to complete your Merck order before visiting Millipore.com.

Go to Millipore Proceed to checkout


What kind of products are you looking for?

Millipore

Bio manufacturing and Life science.

Merck Kimyasallar

High-quality industrial and laboratory chemicals.


Önemli mesaj


Biyobilimler ürünlerini diğer Merck ürünleri ile sipariş etmek, bir süreliğine mümkün değil. İlk etapta mevcut siparişini tamamlamanızı tavsiye ederiz.

Mevcut siparişinizi tamamlamadan devam etmek ister misiniz? Öyleyse, bu, alışveriş kartınızı boşaltacaktır.