P3C030C00
带Ultracel® 膜的Pellicon® 3 盒式超滤膜包
filtration area 88 cm2, NMWCO 30 kDa, holdup volume, 1.5 mL (in feed channel)
别名:
Pellicon® 3 Cassette with Ultracel® 30 kDa Membrane, C Screen, 88 cm2
登录 查看组织和合同定价。
选择尺寸
变更视图
关于此项目
UNSPSC Code:
NACRES:
NB.24
eCl@ss:
技术服务
需要帮助?我们经验丰富的科学家团队随时乐意为您服务。
让我们为您提供帮助
Quality Level
material
feature
holdup volume 1.5 mL (in feed channel)
manufacturer/tradename
Pellicon®
parameter
2.75 bar max. inlet pressure (40 psi) at 50 °C, 30 psi max. reverse press. exposure at 25 °C (for 24 hours), 4-6 L/min-m2 recirculation rate, 40 psi max. transmembrane pressure at 4-50 °C, 5.5 bar max. inlet pressure (80 psi) at 40 °C, 5.5 bar max. transmembrane pressure (80 psig) at 30 °C, 6.9 bar max. inlet pressure (100 psi), 80 psi max. transmembrane pressure at 4-40 °C